Rozvrh svozů pro rok 2022:

Komunální odpad
Plast a papír

Povinné nošení roušek ve vnitřních prostorách

rouška

Upozorňujeme občany na povinné nošení roušek ve vnitřních prostorách obchodu Hruška, na obecním úřadě a v Restauraci na Křižovatce. Doporučuje se také dodržovat dvoumetrové odstupy. Zákaznící restaurace mají výjimku pouze v době konzumace nápojů a jídla. Při cestě do vnitřních prostor, na WC, ven z restaurace nebo při jakémkoli pohybu vevnitř je POVINNÉ mít nasazenou roušku!

Datum vložení: 10. 9. 2020 8:02
Datum poslední aktualizace: 10. 9. 2020 8:09