STAVEBNÍ PARCELY NA PRODEJ - Obec Božanov
ODKAZ ZDE:

Záměr prodeje nemovitého majetku

Rekonstrukce bývalé MŠ na bytový dům a oprava prodejny

Realizováno za finanční podpory Královéhradeckého kraje

Dotace z krajského úřadu:                                1 275 000,- Kč

Projekt "Oprava prodejny potravin čp. 12 a oprava budovy bývalé MŠ čp. 111 v obci Božanov" je realizován za finanční podpory Královéhradeckého kraje.

Datum vložení: 23. 12. 2020 10:45
Datum poslední aktualizace: 23. 12. 2020 11:42